Поліція затримала скімеров

Затримано зловмисників які використовував скімінгове обладнання для зчитування даних банківських карток. Далі вони виготовляли компрометовані картки, з яких знімали готівку. Таким чином скімери привласнили близько пів мільйона гривень. Фігурантам загрожує до восьми років за ґратами. 

Кіберполіцейські встановили, що шахраї виготовляли та встановлювали у банкомати скімінгові пристрої для зчитування інформації з банківських карт. Далі завдяки приладу для програмування магнітних стрічок карт, створювали компрометовані банківські картки клієнтів, з яких знімали готівку.

За місцем мешкання фігурантів працівники поліції провели обшук. Вилучено мікро-відеокамери, пристрої для зчитування банківських карт та інструменти для їх виготовлення, накладки для кріплення скімінгових пристроїв, банківські картки, мобільні телефони та сім-карти. Усе вилучене направлено на проведення відповідних експертних досліджень.

cyberpolice 30 11

Як не стати жертвою карткових шахраїв

Аби мінімізувати ризики викрадення коштів з вашої банківської картки:

  • користуйтеся банкоматами, розташованими в відділеннях банків і великих гіпермаркетах, встановленими в людних місцях, де складно непомітно змонтувати пристрої для шахрайства
  • уважно оглядайте банкомат перед тим, як вставити карту в картоприймач. Якщо ви помітили невідповідність окремих елементів апарату за кольором або підозрілі деталі, то краще надати перевагу іншому банкомату
  • періодично змінюйте PIN-код банківської картки
  • не передавайте банківську картку стороннім особам під час розрахунків в закладах харчування, магазинах тощо

Block heading

Як написати привабливий заголовок для сайта за 3 простих кроки
Отримайте більше кліків з пошуку, соціальних мереж.
17 безкоштовних фотостоків
Підбірка найкращих фотостоків з безкоштовними фото
Формати зображень для вебсайтів
Які формати зображень використовуються на вебсайтах, які краще, розбираємось у цій статті.
Firefox 85 блокує суперкуки
Firefox 85 робить наступний крок до більшої приватності його користувачів